O nás

Salón bol založený v roku 1997 ako živnosť a v roku 2013 transformoval na s.r.o. so širším záberom. Jeho srdcom je pani Ivona Džubanová. Vyštudovala Strednú priemyselnú školu textilnú v Brne v rokoch 1980-84. Jej prvým zamestnaním bolo výrobné družstvo AVA, kde vytvorila viaceré veľmi dobre prijímané modely na oddelení vývoja.

Zánik družstva počas materskej dovoleky ju priviedol k založeniu súkromnej krajčírskej dielne. Jej klientelu tvorili už krátko po založení salónu aj známe osobnosti. Jej kreácie zaujali na plesoch, dokonca na Plese v opere. Vytvorila aj svadobné modely pre svadby v Paríži, Viedni, na Floride, v Anglicku… No nešpecializuje sa na sviatočné či večerné toalety. Hlavnou doménou jej činnosti sú šaty a kostýmy pre ženy, ktoré majú vlastnú predstavu o svojom šatníku.

Dlhoročná spolupráca s obchodom Motýľ – veľa látok pre módu a byt prináša klientkám možnosť nechať si poradiť pri výbere materiálu, pri návrhu strihu, doplnkov, pri realizácii. Vysoká kvalita práce a použitých materiálov, profesionálny prístup a vybavenie, to všetko prináša viac než uspokojivý výsledok, či už  sa jedná o letné šaty, spoločenskú toaletu, blúzku či trojkombináciu alebo biznis kostýmok.

V nedávnej dobe sa k šatom pridali korálky, z ktorých pani Džubanová osobne vytvára šité korálkové náramky, náhrdelníky, náušnice či prstene. Okamžite sa stali žiadanými doplnkami. Majú punc originality a fantázie a sú – práve tak ako šaty – vyrábané ručne a s najvyššou kvalitou.